CO KUPIŁAM NA PROMOCJI W ROSSMANIE ? -49%/-55%


Hej ! Jak pewnie każda z nas wie niedawno skończyły się nasze ulubione promocje w Rossmannie. Z tego względu postanowiłam podzielić się z wami moim "zdobyczami". Pisze ten post dopiero teraz bo po pierwsza byłam w Rossmanie kilka razy i chciałam aby wszytsko co kupię znalazło się w tym poście a po drugie chciałam przetestować niektóre z tych rzeczy z którymi miałam pierwszy raz doczyniania i od razu krótko je zrecenzjować. Ogólnie kupiłam wszytsko co chciałam i nawet nadto co miałam w planach, jak to zwykle bywa. Nie wiem czy wy też tak macie ale ja wchodząc do jakiejś drogerii czy sklepu z odzieżą i widząc promocje mam ochote od razu coś kupić i nieważne czy przyda mi się to i czy to kiedys użyje lub założe to i tak często to kupuje. A jak u was jest z tymi wszystkimi promocjami ? Koniecznie podzielcie się tym w komentarzach ! :)

Hi ! As surely each of us knows recently we have finished our favorite promotions in Rossmann. For this reason, I decided to share with you my "prey". I write this post just now because the first time I was in Rossmane several times and wanted to buy everything I bought in this post, and secondly I wanted to test some of the things that I had the first time to clean and immediately review them. In general I bought everything I wanted and even what I had planned, as it usually does. I do not know if you are so, but I go to a drugstore or clothing store and see the promotion I want to buy something immediately and whether it will be useful to me and whether it will use it or to buy it and so often it. And how are you with all these promotions? Be sure to share this in the comments! :)


Pierwszą i jedną z rzeczy na której mi najbardziej zależało jest nowa paletka marki WIBO "MODERN". Posiada ona kolory typowo jesienne. Jest to chyba pierwsza drogeryjna paletka o takiej gamie kolorystycznej, mająca kolory, których szukałam już dłuższy czas tj. bordowy i jego odcienie. Ogólnie paletka jest całkiem dobra, pigmentacja nie jest na najwyższym poziomie bo nie możemy oczekiwać niewiadomo czego za taką cenę ale ogólnie bardzo dobrze mi sie nią pracuje. Pamiętajmy też, że dużo zależy od naszego pędzelka, którym aplikujemy cienie. Ja jak wymieniłam pędzelek to od razu dużo lepiej rozprowadza mi się produkty na powiece dlatego zwracajcie tez uwagę na wasz sprzęt !
Jeśli chcecie mogę zrobić post z makijażem z tej paletki, piszcie w komentarzach !

The first and one of the things that I really care about is the new WIBO "MODERN". It has typical autumn colors. This is probably the first daredevil palette of such a color range, having colors that I was looking for longer time, ie burgundy and its shades. In general, the palette is quite good, the pigmentation is not at the highest level because we can not expect anything at all for the price, but overall I am very good at it. Let's also remember that much depends on our brush, which we apply shadows. I like to change the brush, it is much better to distribute products on the eye, so pay attention to your equipment!
If you want to make a post with make up from this palette, write in the comments!
Tutaj mamy produkty do ust. Od lewej mamy dwie szminki z wibo w typowych kolorach nude. Są to zwykłe szminki bez matowego wykończenia. Moim zdaniem jak za tą cenę sprawują się dobrze, trzeba tylko przed nałożeniem szminki nałożyc na usta jakaś pomadkę ochronną żeby nie były one suche bo te szminki niestety bardzo odznaczają suche usta. Na środku mamy trzy błyszczyki z firmy RIMMEL. Jestem mega pozytywnie zaskoczona tymi produktami bo pięknie pachną, optycznie powiększają usta a na dodatek nawet jak je "zjemy" zostawiają lekki kolor na ustach czego szczerze mówiąc sie po nich nie spodziewałam. Dalej mamy matową pomadkę z lovely, którą chyba każdy zna. I na końcu mamy pomadkę ochronna z Alterry. Moim zdaniem jest to najlepsza pomadka ochronna jaka kiedykolwiek miałam. Ma ona w pełni naturalny skład co czuć przy nałożenia na usta od razu. W dodatku świetnie nadaje sie do nakładania na rzęsy i brwi w celu ich zgęstnienia i pogrubienia.

Here we have products for the mouth. From left we have two lipstick wipes in typical nude colors. These are the usual lipstick without matt finish. In my opinion, how do you do this well before you apply lipstick to put on your lips a protective lipstick so that they are not dry because these lipstick unfortunately very distinctive dry lips. In the middle we have three glosses from RIMMEL. I am very surprised by these products because they smell beautiful, optically enlarge the mouth and even if we eat "eat" they leave a light color on the mouth what I honestly did not expect them. Next we have a matte lipstick with lovely, which probably everyone knows. And at the end we have a protective lipstick from Alterra. In my opinion this is the best protective lipstick I have ever had. It has a completely natural composition that you feel when applied on your lips right away. In addition, it is great for lashes and eyebrows to thicken and thicken.


Tutaj mamy produkty do twarzy. Pierwsza dwa podkładu kupiłam na próbę i jesli mam  porównywać to ten z Bielendy trudno się rozprowadza i zostawia plamy, ale za to ma lepsze krycie niż ten z Soraya, które według mnie ma słabe krycie ale super się rozprowadza. Baza pod makijaż z Bielendy świetnie pachnie i moim zdaniem jest super pod makijaż, jest to świetny produkt. Utrwalacz makijażu z Bielendy ogólnie jest dobry, utrwala mi makijaż na cały dzień, jedynie mam zastrzeżenia do aplikatora, który moim zdaniem zbyt dużo produktu wypryskuje na raz. Korektor z WIBO raczej jest wszystkim znany i każdy ma o nim różne opinie, jak dla mnie jest on całkiem okej. Puder bananowy z WIBO pięknie pachnie, matuje skóre, ale jeśli chcemy go pod oczy na zamaskowanie cieni to zły wybór bo niestety w tej roli sie nie sprawdza. Ostatnia rzecz to srebrny rozświetlacz z BELL, który na pierwszy rzut oka wygląda jak puder transparentny ale gdy nałożymy go na twarz daje naprawdę efekt świetnego rozświetlenia.

Here we have face products. The first two sleepers I bought to try and if I compare it with Bielenda is difficult to spread and leaves stains, but it has better cover than the one with Soraya, which in my opinion has a poor hiding but super spread. The base of the make-up from Bielenda smells good and in my opinion it is great under the makeup, it is a great product. Fixer of make-up from Bielenda is generally good, fixes my make-up for the whole day, I only have reservations to the applicator, which in my opinion too much product doused at once. The WIBO equalizer is rather well known and everyone has different opinions about it, as for me it is quite ok. WIBO banana powder beautifully smells, matting skin, but if we want it under the eyes to mask the shadows is a bad choice because unfortunately in this role does not work. The last thing is a silver illumination with BELL, which at first glance looks like a transparent powder but when we put it on the face it really gives a great illumination effect.


No i produkty do oczu i brwi. Pomada do brwi z WIBO jak dla mnie jest przeboska. To już moje drugie opakowanie i jak dla mnie sprawdza sie świetnie, nie wysycha, trzyma się cały dzień, łatwo sie aplikuje. Beżowa kredka na linie wodną z miss sporty jest całkiem okej ale moim zdaniem mogłaby być troszkę miększa. Tuszy do rzęs jeszcze nie testowałam wiec nie wiem czy sprawdzą się dobrze. Ostatnia rzecz to nowość od lovely czyli eyeliner w żelu. Jest to najlepszy eyeliner jaki miałam , i którym nauczyłam się robić w końcu szybko kreski bo zawsze miałam z tym dużo zachodu.

And eye and eyebrow products. Wibo eyebrows for me is a sham. This is my second pack, and as for me it works great, does not dry, keeps up all day, easy to apply. Beige crayon on the waterline with miss sporty is pretty ok but in my opinion it could be a bit mellow. Eyelashes have not tested yet so I do not know if they will work well. The last thing is the novelty of the lovely or eyeliner in the gel. This is the best eyeliner I have ever had, and I learned to do fast dashes because I always had a lot of it.


Piszcie w komentarzach co wy kupiłyście na promocjach w Rossmannie i czy macie coś z tych rzeczy co ja kupiłam i czy je polecacie ! :)

Write in the comments what you bought on the Rossman promotions and whether you have something of the things that I bought and if you recommend them! :)

29 komentarzy:

 1. Baza z bielendy jest super, ale ja akurat używałam tej białej. Innych produktów nie miałam okazji wypróbować, ale niektóre mnie zachęciły ;)

  http://kuraibanii.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. all products looks fabulous my dear :o I need to try this foundation from Bielenda!

  NEW REVIEW POST | OMG!!! Unforgettable INEXPENSIVE CLEANING BRUSH :o
  InstagramFacebook Official PageMiguel Gouveia / Blog Pieces Of Me :D


  Please, VOTE FOR ME

  OdpowiedzUsuń
 3. sporo tego, mam kilka z tych kosmetyków, obserwuję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Adorei suas makes, são lindas!
  Eu adoro o rímel da Maybelline, é espetacular.
  Beijos. ♥

  Diário da Lady

  OdpowiedzUsuń
 5. I love promotions, these products are awesome!
  xx

  Freak Muffin Blog

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja mam jakiegoś pecha do promocji w Rossmannie, bo zawsze trafiam do niego albo tuż przed, albo zaraz po promocjach. Np. teraz będę dopiero w ten piątek, heh.
  paulan-official-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Cześć :) Pierwszy raz jestem na blogu i pierwsze, co mi się rzuca w oczy, to usterki z interpunkcją. Niby taka błahostka, ale czasem naprawdę razi .
  Co do tematu posta, to z większością produktów nie miałam styczności. Naprawdę wiele dobrodziejstw upolowałaś na promocji :D Paletka wygląda naprawdę kusząco, no a te wszystkie pomadki, to chętnie bym ci skradła, haha.

  zofia-adam.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. É sempre difícil escolher, adorei

  OdpowiedzUsuń
 9. Oj ja to nic nie upolowałam w rossmanie w tym roku. Nie miałam za bardzo jak :/
  Zapraszam do mnie: bluue-butterfly.blogspot.com
  Pozdrawiam ☺

  OdpowiedzUsuń
 10. Paletki sa super, szkoda tylko, ze ja nie umiem sie malowac cieniami :D

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com/2017/10/hello-autumn.html

  OdpowiedzUsuń
 11. Marzy mi sie ta paletka! niestety nie moge jej nigdzie zlapac! ♥
  Zapraszam♥

  OdpowiedzUsuń
 12. rany, wstyd pisać, ale nie doszłam do Rossmana na promocję:-p
  może wspólna obs?
  daj znać, buziole:*

  OdpowiedzUsuń
 13. Ja tym razem nie poszalałam :D podkład, tusz, szminka :D

  www.wkrotkichzdaniach.pl

  OdpowiedzUsuń
 14. Wow, amazing makeup, so lovely products, like them!
  Lovely palette, look great, like it so much!

  Follow you! New post is on my blog! Visit me, Maleficent

  OdpowiedzUsuń
 15. WOW nice photos !!

  lets follow each others blog/Insta?

  kiss from Germany

  NEW Halloween LOOK

  Stay Gold

  OdpowiedzUsuń
 16. Great post, I like it :)

  new post
  http://mensfashionobsession.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. Piękne są te kolory cieni. Sama rozglądam się za jakąś paletką, ale chciałabym żeby jej pigmentacja była naprawdę dobra. Ja tym razem na promocję do Rossmana się nie wybrałam ;)
  malinowynotes.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 18. Are you need a dresses glamgown gothic gown reviews for wedding guests,petite evening dresses, welcome to our online shop glamgown canadian dress sites reviews

  OdpowiedzUsuń
 19. bardzo duzo ciekwaych rzeczy kupilas, zazdrosze bardzo

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 MILENTRY - BLOG , Blogger